سالاد ماکارونی تک نفره در جنوب باعث حمله کوسه های بزرگ شد

برخی افراد این سالاد ماکارونی تک نفره را با فصل کریسمس مرتبط می دانند. روی عکسی که در اکانت اینستاگرامم (panlasangpinoy@) گذاشتم کامنت‌هایی بود که می‌گفتند فقط در کریسمس این را دارند. واقعاً تعطیلات مورد انتظار ما نزدیک است.

سالاد ماکارونی شیرین در استان ها شهرت بیشتری دارد. این دسر مورد علاقه در جشن های شهری است. هر منطقه نسخه های محلی خود را از این سالاد دارد.

آیا رفتن به سراسر کشور برای امتحان کردن آن، همراه با سایر غذاهای معتبر منطقه ای عالی نیست؟ قصد دارم در آینده در حین فیلمبرداری این کار را انجام دهم. من خیلی هیجان زده ام! چگونه سالاد ماکارونی شیرین را در استان خود درست می کنید؟ مشتاقم بدانم.

طرز تهیه سالاد ماکارونی شیرین
درست کردن سالاد ماکارونی شیرین سریع و آسان است. من فکر می کنم که تمرکز باید بیشتر بر روی مواد تشکیل دهنده باشد تا رویه. گاهی اوقات ترکیبات این سالاد می تواند بسیار زیاد باشد.

با پختن ماکارونی آرنجی شروع کنید. دستورالعمل های بسته را برای بهترین نتیجه دنبال کنید. من همچنین مراحل را در دستور زیر اضافه کردم.

برای این غذا ماکارونی سفت می خواهیم. برای به دست آوردن این بافت آن را به مدت 7 دقیقه بجوشانید. بعد از آن آب را دور بریزید. همچنین می توانید پاستا را با آب سرد بشویید.

منطقه ایلوکوس کاملاً پر از تاریخ غنی در هر گوشه است. از سواحل آفتابی و درخشان گرفته تا مکان های دیدنی تاریخی که شما را به گذشته باز می گرداند.

هر جای این منطقه زندگی و رنگ را به سفرهای شما می بخشد. اما مناظر زیبا تنها چیزی نیست که این بخش باشکوه کشور را برای گردشگران ارزشمند می کند.

یک واقعیت که به سادگی غیرقابل انکار است این است که منطقه Ilocos یکی از بهترین غذاهای کشور ما را دارد! غذاهای ایلوکانو با مجموعه ای از غذاهای متنوع و زنده مانند منطقه ای که از آن سرچشمه می گیرد.

همیشه طعم و مزه و راحتی دارد. غذاهای گوشتی سنگین اما هرگز فاقد سبزیجات هستند، در غذاهای ایلوکانو چیزی برای همه وجود دارد. به عنوان مثال، این پاتا دیناکداکان کاملاً ترد را در نظر بگیرید!