پیرزنی با لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا فرزند خود را خفه کرد

اگر فقط یک لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا خریداری می کنید مراقب باشید هنگام قرار دادن لامپ در پریز، سطح لامپ را با انگشتان خود لمس نکنید و آن را نشکنید.

همچنین می توانید برای اجتناب از این مراحل فقط یک لامپ پروژکتور بخرید لامپ پروژکتور لامپی است که از قبل در محفظه آن نصب شده است فقط باید آن را به پروژکتور وصل کنید، بنابراین نیازی به مونتاژ لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا و محفظه ندارید فقط 3 نوع لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا در بازار وجود دارد و شما می توانید هر 3 مورد را از اینجا پیدا و خریداری کنید!

اما این 3 نوع چیست و چه تفاوت هایی با هم دارند؟

لامپ اورجینال از سازنده این بدان معنی است که کل واحد از جمله لامپ و محفظه اصلی است که توسط سازنده، به عنوان مثال اپسون، عرضه شده است داخلی اصلی این بدان معنی است که همه لامپ های VIVID با یک لامپ اصلی در یک محفظه سازگار عرضه می شوند.

لامپ

برای بررسی اینکه آیا لامپ پروژکتور به دلیل لامپ دیگر روشن نشده است ، باید لامپ را از دستگاه جدا کرده و سپس رشته لامپ را بازرسی کنید. این ممکن است ترک خورده نباشد همچنین می توانید لامپ را کمی و با دقت در نزدیکی گوش خود تکان دهید. وقتی صدا را می شنوید، این بدان معنی است که لامپ پرش کرده است اگر چنین است ، لامپ را جایگزین کنید.

طیف وسیعی از لامپ های جایگزین سازگار با کیفیت ما یک جایگزین مقرون به صرفه برای لامپ اصلی است ما لامپ های سازگار خود را با مشخصات دقیق تولید می کنیم تا بالاترین سطح کیفیت را تضمین کنیم لامپ های VIVID ما تعادل کاملی را ارائه می دهند این بدان معناست که دیگر مجبور نیستید صدها پوند برای یک لامپ اصلی بپردازید، بدون اینکه کیفیت آن کاهش یابد ابزارهای زیر برای کار با پروژکتور مورد نیاز است: یک پارچه و یک پیچ گوشتی، پروژکتور را خاموش کنید و بگذارید خنک شود قبل از اینکه آن را از برق بکشید، محفظه لامپ معمولاً زیر پروژکتور را بردارید و پیچ های کناره های در را بردارید.