10 علتی که از یخچال صنعتی تهران ممتاز برای نگهداری لبنیات استفاده می کنند

اگر قصد دارید رستورانی را باز کنید که به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز دارد، باید سرمایه‌گذاری در یخچال‌های دستشویی را در نظر بگیرید، برای سازماندهی بهینه، بسیاری از اپراتورها عملیات قفسه بندی تجاری را در داخل فریزرهای خود راه اندازی می کنند.

این دستگاه‌ها برای نگهداری آبمیوه‌ها، الکل، اقلام فله یا جعبه‌ای عالی هستند.

اگر قصد دارید یک فروشگاه گوشت، کافه یا خواربار فروشی باز کنید، یخچال صنعتی تهران ممتاز عالی هستند.

آنها با استفاده از شیشه خم شده یا تراز، موارد نمایش داده شده را بسیار جذاب تر می کنند.

پیشخوان های سرویس مشابه یخچال های روی صفحه نمایش هستند، تنها تفاوت این است که واحدهای سرو بدون نسخه لیوانی ندارند که محصولات غذایی را به طور کامل بپوشاند.

مشتریان می توانند بدون درخواست از سرورها به آنچه می خواهند برسند، تنها تفاوت این است که آنها بسیار کوتاهتر هستند و می توانند در فضاهای بسیار کوچکتر قرار بگیرند.

بنابراین اگر آشپزخانه تجاری شما نیاز به واحدی برای نگهداری محصولات کمی دارد که بتوان از آنها بر اساس نیاز استفاده کرد، یخچال زیر پیشخوان مناسب خواهد بود.

انواع مختلفی از یخچال های بار مانند یخچال های پشتی، چیلر های بشقاب، خنک کننده های بشکه ای و غیره وجود دارد.

یخچال‌های میله‌ای معمولاً با وینیل مشکی یا بیرونی فولاد ضد زنگ طراحی می‌شوند تا ظاهری ساده‌تر به قسمت میله‌های پیشخوان بدهند.

این واحدها می توانند دارای روکش چوبی سنتی یا فولاد ضد زنگ خمیده با شیشه باشند، معمولاً قسمت جلویی آن با شیشه پوشانده شده است تا مشتریان بتوانند کلیه محصولات نانوایی و شیرینی را مشاهده کنند.

از این واحدها در قسمت آماده سازی یا خط آشپزی در آشپزخانه تجاری استفاده می شود.

دو نسخه اصلی از میزهای آماده سازی یخچال وجود دارد: میزهای آماده سازی پیتزا و میزهای ساندویچ/سالاد، چاه های سردخانه مواد را سرد و تازه نگه می دارند.